ПоддержатьУкраїнська

Українці самі зможуть обирати банк для отримання зарплати

StopCor
StopCor

StopCor

Українці самі зможуть обирати банк для отримання зарплати

В Україні співробітники зможуть самостійно вибирати банк для виплати зарплати, повідомляє прес-служба НБУ

"Національний банк України оптимізував порядок переведення коштів роботодавцем на виплату заробітної плати працівникам", — йдеться в повідомленні.

Як сказано в повідомленні, після запровадження в Україні міжнародного номера банківського рахунку роботодавець отримає можливість формувати відомість на зарахування зарплати працівникам із зазначенням номера рахунку працівника за стандартом IBAN, в тому числі рахунку, який він сам відкрив у банку.

"Така новація дозволить уникнути конфліктних ситуацій між роботодавцем і працівником про право працівника самостійно вибирати банк для отримання заробітної плати", — наголошується в повідомленні.

"Працівник, а не роботодавець, повинен самостійно обирати банк, який буде обслуговувати його рахунок. Таке право передбачено законодавством про оплату праці та ми хочемо, щоб воно дійсно реалізовувалося на практиці. Адже це стимулюватиме банки до конкуренції, сприятиме підвищенню рівня обслуговування клієнтів та розширення спектра банківських послуг", — прокоментував заступник голови Національного банку Сергій Холод, передає "ДТ".

Другие новости