ПоддержатьУкраїнська

Начальник поліції Вінничини Педос зізнався, що проживає в незадекларованому маєтку (відео)

StopCor
StopCor

StopCor

Начальник поліції Вінничини Педос зізнався, що проживає в незадекларованому маєтку (відео)

Під час учорашньої розмови з журналістами «СтопКору», начальник Головного управління поліції в області Юрій Педос ненароком зізнався, що незадекларований будинок, з якого він вийшов, таки належить йому.

 Фото: скріншот

«Шановні товариші офіцери, — звернувся Педос до прибулих на місце поліціянтів. — Повідомляю вам про вчинення злочину — напад на мою сім‘ю, здійснення незаконної фіксації та відеозйомки МОГО будинку. Згідно зі статтею 182 ККУ передбачено відповідальність. Я прошу затримати згідно з законом про поліцію, доставити до підрозділу, встановити особистість. Ці люди мені заблокували виїзд, вони напали на моїх дітей та мою сім‘ю», — наголосив він.

Чому пан Педос назвав спілкування в публічному місці із ним «нападом», поки що незрозуміло. За словами журналіста Артема Поліковського, Педос, стоячи на дорозі, сам спочатку покликав, а потім підкликав до себе членів своєї родини, щоб вони стояли поруч.

https://www.youtube.com/watch?v=0pK_RKWqAZI&feature=youtu.be

«Коли ми приїхали в село, була десь шоста година ранку. Поки знайшли будинок Педоса — вже сьома. Ми підійшли дорогою до будинку. Ворота відчинилися, звідти вийшов Педос. Ми почали спілкуватися. На два питання він відповів, на третьому його «зірвало». Він попросив усю сім’ю вийти на вулицю. Педос покликав їх: «Ідіть всі до мене». А потім почав робити нам зауваження, мовляв, чого ви мою сім’ю знімаєте». Якщо є десь родина на кадрах, то тільки за покликом Педоса», — розповів журналіст.

Як повідомляв «СтопКор» раніше, начальник ГУ НП у Вінницькій області Юрій Педос та його родина використали земельну ділянку «для садівництва» у селі Агрономічне, побудувавши там два будинки і прибудову.

В одному з обійсть мешкає родина головного поліціянта Вінницької області, у другому — батьки його дружини. Педос офіційно проживає в Агрономічному. Ці дані підтверджує декларація Педоса. Однак у документі немає жодних даних про сам будинок, який на вигляд коштує щонайменше кілька десятків чи сотень доларів.

Другие новости