ПоддержатьУкраїнська

"В Італії українські фахівці здобудуть безцінний досвід лікування коронавірусу", – Аваков (відео)

StopCor
StopCor

StopCor

'В Італії українські фахівці здобудуть безцінний досвід лікування коронавірусу', – Аваков (відео)

4 квітня до Італії з гуманітарною місією вирушили два десятки українських фахівців МВС та МОЗ.

''В Італії українські фахівці здобудуть безцінний досвід лікування коронавірусу'', – Аваков (відео)

Всі лікарі полетіли добровільно. За декілька днів Україна також направить в Італію гуманітарну допомогу – спеціальний вантаж дезінфекторів.

Про це заявили міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та міністр охорони здоров'я Максим Степанов, передає "Главком" посилаючись на пресслужбу МВС.

"Сьогодні ми відправляємо в регіон Марке 20 українських медиків. Для нас це важливий крок, правильно допомагати друзям в скрутні часи. Це вияв солідарності і конкретної допомоги. В Італії працюють багато українців, по неофіційним даним, близько 100 з них знаходяться в реанімаціях. Допомагаючи Італії, ми допоможемо собі. І дуже важливо – українські фахівці здобудуть безцінний досвід лікування коронавірусу", – сказав Аваков.

Очільник МВС також зазначив, що за два дні в Італію буде направлена гуманітарна допомога:

"Це будуть спеціальні спиртові дезінфектори, оскільки наших запасів достатньо, щоб наповнити внутрішній ринок та можемо передавати партнерам в Європі. Ми готуємо ще вертоліт-реанімацію, він також вилетить на допомогу італійцям. Ми розраховуємо, що ці місії триватимуть два тижні, наші медики повернуться, пройдуть всі процедури безпеки та будуть передавати досвід", – додав міністр внутрішніх справ.

Своєю чергою Степанов зазначив, що медики, які відправляються в Італію забезпечені всіма необхідними засобами індивідуального захисту.

"Ми будемо постійно тримати зв'язок з нашими лікарями в Італії, щоб всі напрацювання, які є в лікуванні цієї хвороби ми могли використовувати в Україні. В Італію полетіли інфекціоністи, реаніматологи, хірурги, анестезіологи, ендокринологи, невропатологи та медичні сестри, тобто всі ті, хто займається лікуванням цієї хвороби", – сказав Максим Степанов.

Посол Італії в Україні Давіде Ла Чечіліа висловив подяку президенту України Володимиру Зеленському, міністру внутрішніх справ Арсену Авакову та міністру охорони здоров'я Максиму Степанову за таку необхідну італійським лікарям допомогу та підтримку.

"Українські медики, які будуть 14 днів працювати, допомагати італійським лікарям та отримувати досвід, які вони зможуть використовувати далі. Цей внесок італійська сторона дуже цінить", – зазначив Давіде Ла Чечіліа.

https://youtu.be/8Xw62GEgGhc

Другие новости