ПоддержатьУкраїнська

Колишньому депутату сільської ради на Запоріжжі повідомлено про підозру у службовій недбалості

StopCor
StopCor

StopCor

Колишньому депутату сільської ради на Запоріжжі повідомлено про підозру у службовій недбалості

Прокурор Запорізької області повідомив колишньому депутату однієї з сільських рад Бердянського району Запорізької області про підозру у службовій недбалості, через яку територіальній громаді завдано матеріальну шкоду на 1,7 млн грн (ч. 2 ст. 367 КК України).

За даними слідства, сільрада за результатами тендерної процедури уклала з приватною комерційною фірмою договір про закупівлю за 3 млн грн бюджетних коштів двох нових пожежних автомобілів. Колишній депутат сільської ради, обіймаючи посаду заступника сільського голови, під час виконання договору закупівлі, не пересвідчившись у належній якості пожежних автомобілів, підписав видаткову накладну та акти приймання товару. Так він прийняв два зношених пожежних автомобілі 1985 року випуску, фактична вартість яких відрізняється від суми перерахованої сільрадою комерційній фірмі майже на 1,7 млн грн. Внаслідок дій посадовця територіальній громаді завдано шкоду на вказану суму.

Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Прес-служба прокуратури Запорізької області

Другие новости