ПоддержатьУкраїнська

Активісти зафіксували десятки порушень умов карантину в магазинах «Епіцентр» та «Леруа Марлен»

StopCor
StopCor

StopCor

Активісти зафіксували десятки порушень умов карантину в магазинах «Епіцентр» та «Леруа Марлен»

Жорсткі протиепідемічні заходи чи штучна монополія для олігархів? «Епіцентр», «Леруа Марлен» та інші гіпермаркети наживаються на карантині. Як переконалися журналісти, торгові центри відпускають товари не першої необхідності офлайн, а скупчення людей у чергах до кас «Епіцентру» наражає відвідувачів на смертельну небезпеку. Докладніше про це – у матеріалі Алли Легези.

https://www.youtube.com/watch?v=epAPKR4Bi1A&feature=youtu.be

«Їм можна, а нам чому ні?» — вочевидь подумали в інших будівельно-господарських гіпермаркетах. Зокрема, в «Леруа Марлен» так само спочатку продавали тільки онлайн товари не першої необхідності, а потім, як зафіксував «Стопкор», стали відпускати будь-які товари усім охочим.

І хоч черги в магазині не такі, як в «Епіцентрах», але правил карантину не дотримуються й тут.

Адміністрація столичного гіпермаркету не змогла пояснити, чому ж на касах відпускають товари не першої необхідності. Та все ж пообіцяли виправити ситуацію. Попри прохання, пресслужба «Леруа Марлен» із редакцією не зв'язалася.

Проте вдалося зустрітися із керівником департаменту зв'язків із громадськістю мережі «Епіцентр», де порушень «Стопкор» зафіксував найбільше.

«Дійсно, є обмеження. Ми не маємо торгувати речами не першої необхідності. Ми дуже вам вдячні, що повідомляєте нам. Ми одразу на це реагуємо та одразу блокуємо такі випадки. Ми повідомили всім нашим директорам у кожному регіоні України, що продаємо лише товари першої необхідності. Усе інше можна замовити онлайн», – запевняє представниця мережі Юлія Чудновець.

 Представниця мережі переконує: торгують будматеріалами лише онлайн

За словами Юлії, всі люди, яких журналісти на власні очі бачили на касах із будматеріалами, — це клієнти, які придбали товари в інтернет-магазині та заїхали забрати їх із відповідного відділу гіпермаркету.

Хоча самі покупці стверджують: купують і обирають речі на місці. І репортери це теж зафіксували у рамках експерименту. Чому гіпермаркети досі відкриті для всіх відвідувачів — відповідальна за зв’язки з громадськістю пояснює… скупченням людей у центрах видачі товарів, придбаних онлайн.

Другие новости