ПоддержатьУкраїнська

Бігмак по-кримськи: на адмінкордоні з окупованим півостровом може з’явитись McDonald's?

StopCor
StopCor

StopCor

Бігмак по-кримськи: на адмінкордоні з окупованим півостровом може з’явитись McDonald's?

Керівництво ДП "Укрінтеравтосервіс" проводить переговори з компанією McDonald's про встановлення невеликих ресторанів McDonald's у сервісних зонах КПВВ. Про це в інтерв’ю, яке прозвучало в радіоефірі ТРК Чорноморська, повідомив заступник міністра інфраструктури України Юрій Лавренюк.

За словами посадовця, McDonald's виставляє свої умови, а держпідприємство визначається, чи в змозі вони будуть їх виконати чи ні. Що стосується автостанцій, то вони передбачені проєктом, але коштів, які заклало міністерство інфраструктури, для їх будівництва поки недостатньо.

Заступник міністра інфраструктури України Юрій Лавренюк

"Ми проведемо відкритий конкурс – є достатньо охочих автоперевізників, які займаються пасажирськими перевезеннями і готові брати участь в конкурсі і в рамках спільної діяльності будувати сучасну автостанцію, для того, щоб якомога швидше почати працювати на цих маршрутах", – зауважив пан Лавренюк.

Заступник міністра також додав, що у перспективі будуть виділені кошти на будівництво самого КПВВ, сервісних зон для пасажирів і осіб, які перетинають адмінмежах, і комфортної автостанції.

Другие новости