ПоддержатьУкраїнська

Бути чи не бути? Конкурс на очільника АМПУ відтермінували на невизначений час

StopCor
StopCor

StopCor

Бути чи не бути? Конкурс на очільника АМПУ відтермінували на невизначений час

В очікуванні на стабілізацію. В Адміністрації морських портів України поки не знають, коли вдасться завершити конкурс на посаду очільника підприємства. Про це йдеться у відповіді на інформаційний запит «СтопКору».

 За АМПУ борються 2 корупційні клани Фото: СтопКор

«У зв’язку з надзвичайною ситуацією через пандемію коронавірусної хвороби в Україні та запровадженням карантинних обмежувальних заходів, а також враховуючи неможливість продовжувати проведення особистих співбесід на посаду голови ДП «АМПУ», Наглядовою радою ДП «АМПУ» прийнято рішення про тимчасове призупинення процедури відкритого відбору кандидата на посаду голови ДП «АМПУ» до стабілізації ситуації в економіці України», — йдеться у відповіді на запитання, чому конкурс було призупинено та коли буде відновлено.

 Фото: скріншот

Як повідомляв «СтопКор» раніше, з Міністерства інфраструктури України до Наглядової ради Адміністрації морських портів України (АМПУ) надійшов лист із підписом Владислава Криклія та проханням перенести/скасувати конкурс на обрання голови державного підприємства. При цьому конкурс уже провели раніше, на що витратили майже мільйон гривень та визначили основних кандидатів.

Зазначимо, що саме цю посаду Денис Єрмак (брат голови Офісу Президента) намагався продати за пів мільйона доларів. Крім того, за неї розпочалося протистояння двох груп впливу з оточення Президента.

Другие новости