ПоддержатьУкраїнська

Час «палити мости»: Микитась покидає «Укрбуд», Кличко звільняє Давтяна і Спасибка

StopCor
StopCor

StopCor

Час «палити мости»: Микитась покидає «Укрбуд», Кличко звільняє Давтяна і Спасибка

Тендер на реконструкцію Шулявського шляхопроводу вартістю 600 млн розіграли за 20 хвилин дві компанії, наближені до давнього друга Віталія Кличка – Максима Микитася. Та у низці розслідувань медійники довели, що роботи, які до цього часу провели на мосту, коштують максимум 50 мільйонів гривень. Де ж поділися ще півмільярда? Та чому міст не має шансів? Дивіться в ексклюзивному сюжеті Альони Середи.

https://www.youtube.com/watch?v=emU9kETp7_s

А решта в понад 500 мільйонів та додаткові кредитні 114 млн від Віталія Кличка… осіли в кишені того ж таки Максима Микитася.

Щоб розставити всі крапки над «і» та поспілкуватися з колишнім нардепом, журналісти «СтопКору» неодноразово звертались до його будівельної корпорації. Після декількох відмов ми особисто навідались до офісу «Укрбуд», адже отримали підтверджену інформацію про те, що пан Максим вже декілька днів знаходиться в столиці.

Та вже за декілька хвилин до нас вийшов прес-секретар будівельної корпорації і схвильовано доводив, що пан Максим не має жодного відношення ні до компанії, ні до Шулявського шляхопроводу.

 Максим Микитась - давній товариш Віталія Кличка

«“Північно-український будівельний альянс” є частиною корпорації “Укрбуд”, так само як ще понад 200 компаній, які входять до Української державної корпорації. Так само, як і “Укрбуд девелопмент”, ото і весь зв’язок», – заявив голова прес-служби корпорації Гліб Шемовнєв.

До речі, саме у компанії «Укрбуд девелопмент» Максим Микитась не тільки фактично, а і юридично був власником. Та покинув посаду одразу після розслідування журналістів телеканалу «1+1» та візиту депутатів міської ради до НАБУ.

Утім, як пояснив пан Шемовнєв, на днях генеральний директор «Укрбуд девелопмент» зробив заяву, що компанія змінила власника.

Також 23 вересня стало відомо, що мер Києва Віталій Кличко хоче звільнити двох заступників Олександра Спасибка і Дмитра Давтяна, які відповідали за транспортну інфраструктуру Києва. Примітно, що відповідне рішення очільник столиці вирішив прийняти одразу після виходу нашого розслідування в ефір.

Другие новости