ПоддержатьУкраїнська

Депутат з Хмельниччини Гордійчук намагається захопити іноземне агропідприємство після смерті керівника

StopCor
StopCor

StopCor

Депутат з Хмельниччини Гордійчук намагається захопити іноземне агропідприємство після смерті керівника

Депутат Хмельницької обласної ради Андрій Гордійчук намагається захопити частину австрійського агропідприємства «Голденкерн».

 Ілюстрація: СтопКор

Як стало відомо редакції «СтопКору», депутат-аферист змовився з представниками менеджменту компаній, які входять до складу концерну, з метою заволодіти майном, а також орендованими у селян земельними ділянками.

Відомо, що після смерті куратора бізнесу в Україні засновник вирішив залучити інвестора. Ним визвався стати пан Гордійчук.

Наразі правоохоронці вже займаються цією справою — вона перебуває в Оболонському управлінні поліції в місті Києві. Відкрито кримінальне провадження, а Гордійчука можуть притягнути до відповідальності за вчинені злочини.

Зазначимо, що це не перший випадок, коли депутат «віджимає» землі та майно. Зазвичай, улюблена його ціль — беззахисні фермери та селяни. Наприклад, у 2015 році він заснував «Перший національний аграрний кооператив» та почав закликати селян долучатися до членства. Аферист обіцяв просто захмарні сім гривень за літр молока. При тому, що середня ціна на ринку досягала максимум п’яти. Десятки тисяч людей з Хмельницької та Рівненської областей стали членами кооперативу та сумлінно здавали молоко в надії заробити копійку.

Однак, вже за декілька місяців гроші почали затримувати, а селян годувати обіцянками. У підсумку, понад 20 мільйонів гривень, які мали заплатити за здане молоко, осіли в кишенях власника кооперативу.

Це не перша та далеко не остання афера Гордійчука. Його ж компанія кинула ПАТ «Аграрний фонд» на 15 мільйонів гривень. Від його рук зазнав шкоди цілий ряд державних підприємств та навіть державний банк.

Другие новости