ПоддержатьУкраїнська

Фігурант «плівок» Гриненко пояснив значення слів «купити ЗМІ веєром» (відео)

StopCor
StopCor

StopCor

Фігурант «плівок» Гриненко пояснив значення слів «купити ЗМІ веєром» (відео)

Президент Всеукраїнської дорожньої асоціації Артем Гриненко запевнив журналістів, що ані він, ані будь-хто в організації не платить ЗМІ за публікації. Про це він заявив під час пресконференції 28 травня, відповідаючи на запитання журналістки «СтопКору», як в асоціації приймають рішення про купівлю публікацій у ЗМІ та що означає «купити ЗМІ веєром» (це було в матеріалах голови «Укравтодору» Кубракова, опублікованих 25 травня).

 Фото: скріншот

«Наша діяльність ведеться публічно. Вона полягає в публічних заходах, круглих столах та конференціях щодо дорожньої галузі. Ми ведемо аналітику та всю нашу діяльність висвітлюємо у ЗМІ. Звісно, що ми співпрацюємо з багатьма ЗМІ, вони до нас звертаються за інформацією, як наприклад, зараз проходить конференція. Я впевнений, за результатами сьогоднішнього заходу буде багато статей і ми за це не платимо нічого, тому що все це відбувається природним шляхом. Публікується інформація про нашу діяльність, яка цікава всім учасникам ринку та ЗМІ», — сказав він.

Гриненко також наголосив, що не збирається йти з посади після скандалу, викликаного «плівками».

«Я не бачу причин, чому я маю йти з посади президента асоціації. Я виконую свою функцію, захищаю бізнес, захищаю насамперед членів асоціації, яких у нас 55 компаній. Моя задача — захистити їх, створити сприятливі умови роботи. Якщо це не подобається голові «Укравтодору» або ще комусь, я не вважаю, що маю йти», — сказав він.

https://youtu.be/xejX3V6BjxU

Під час конференції Гриненко також сказав, що «плівка змонтована, а запис був зроблений незаконно».

Як повідомляв «СтопКор» раніше, керівник «Укравтодору» Олександр Кубраков оприлюднив на власній сторінці у Facebook записи розмов, на яких людина з голосом, схожим на голос Артема Гриненка, розповідає, що має на меті звільнити Олександра Кубракова та розраховує це зробити за допомогою програми Дениса Бігуса.

«Мне надо, чтобы ушел Кубраков, чтобы мы с моей компанией могли работать», — лунає у записі нібито голос Гриненка.

Серед викладених записів також була теза щодо планів Артема Гриненка (президент Всеукраїнської дорожньої асоціації — ЕП) опублікувати «веєром» замовні статті у «серйозних виданнях», у тому числі — «Цензорі» та «Українській правді», — йдеться у повідомленні.

Другие новости