ПоддержатьУкраїнська

Гончарук розповів про нову торговельну угоду та спрощення візового режиму з Великобританією

StopCor
StopCor

StopCor

Гончарук розповів про нову торговельну угоду та спрощення візового режиму з Великобританією

Наша держава невдовзі очікує підписання нової угоди з Великобританією про політичний і торговельне співробітництво після виходу північно-західної країни з ЄС.

Про це прем'єр-міністр Олексій Гончарук заявив в ході зустрічі з послом Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії Меліндой Сімонс.

"Ми очікуємо підписання Угоди про політичне і торговельне співробітництво в найближчим часом. Це може статися під час майбутнього візиту президента України Володимира Зеленського у Лондон. У грудні 2019 роки ми досягли домовленостей щодо положень торговельної частини Угоди. Проведення переговорів щодо політичної частини Угоди ми очікуємо вже 14-15 січня", - сказав прем'єр-міністр.

Прем'єр також обговорив важливість спрощення візового режиму для українців.

"Україна досягла лібералізації візового режиму з великою кількістю країн, отримала безвіз з ЄС. Зараз актуальним є спрощення процедури отримання українцями і британських віз. Це - болюче питання для українських громадян. Ми пропонуємо розробити шляхи лібералізації відповідних візових умов", - зазначив Гончарук, передає "БізнесЦензор" з посиланням на пресслужбу уряду.

Другие новости