ПоддержатьУкраїнська

«Київміськбуд» добудує об’єкти «Укрбуду»: за це візьмуть 2 мільярди державної іпотеки

StopCor
StopCor

StopCor

«Київміськбуд» добудує об’єкти «Укрбуду»: за це візьмуть 2 мільярди державної іпотеки

ПрАТ «ХК «Київміськбуд» добудує і введе в експлуатацію об‘єкти «Укрбуду». Як зізнався президент компанії Ігор Кушнір, за результами аудиту не вистачає 2 мільярдів 100 тисяч гривень. Про це голова правління – президент ПрАТ «ХК «Київміськбуд» заявив під час прес-конференції.

 Фото: ub.com.ua

«До тендерів «Укрбуду», зокрема, до скандального будівництва у Чорнобилі «Київміськбуд» відношення не має. Як пояснив Кушнір, компанія займається тільки людьми. Що стосується житла для Нацгвардії, з якого і почались скандали навколо «Укрбуду», то ці нарікання виключно до менеджменту фірми», – передає з прес-конференції журналістка «СтопКору» Ася Клітна.

Зазначимо, що з лютого цього року холдингова компанія "Київміськбуд» прийняла на баланс чотири об’єкти «Укрбуд Девелопмент». На ЖК «Пектораль» і «Новомостицький» уже відновили роботи.

У березні до цього списку додалися ЖК "Харківський" і ЖК "Сонячна рів'єра".

12 грудня президент Володимир Зеленський заявив, що "Київміськбуд" добудує всі об'єкти скандального "Укрбуду".

Нагадуємо, що у січні 2020 року правоохоронці зняли з рейсу до Великої Британії ексвласника компанії Укрбуд Девелопмент та ексдепутата Верховної Ради Максима Микитася.

Його підозрюють у привласненні 82 млн грн держкоштів під обміні квартир для військових Національної гвардії.

Слідство встановило, що у 2000-х роках Нацгвардія та компанія-забудовник уклали угоду про будівництво житлового комплексу на території колишньої військової частини на столичному Печерську.

Нацгвардія мала отримати у ЖК 50 квартир та 30 паркомісць, проте у 2016-2017 рр. Нацгвардія відмовилась від цих квартир в обмін на 65 квартир у будинку на околиці Києва.

"Вартість цих квартир, як встановили під час досудового розслідування, на 81 635 448 грн менша за квартири на Печерську", – пояснили слідчі.

Утім ця історія не завадила довірити наднебезпечні й дуже дорогі роботи з демонтажу нестабільних конструкцій старого саркофага у Чорнобилі БК "Укрбудмонтаж" – фірмі з орбіти скандального "Укрбуду". У випадку неналежного виконання підряду або банкрутства "Укрбуду" Україна опиниться за крок від нового ядерного колапсу.

На сьогодні відкриті 4 справи проти компаній з цього кола, одна з яких – той самий БК «Укрбудмонтаж».

Другие новости