ПоддержатьУкраїнська

Лікарчук, давай досвіданія: скандального адвоката залишили без роботи

StopCor
StopCor

StopCor

Лікарчук, давай досвіданія: скандального адвоката залишили без роботи

Ексзаступник голови ДФС України, скандальний адвокат, «сірий кардинал» агрорейдерства Костянтин Лікарчук залишився без роботи. 

 Костянтин Лікарчук

Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Київської області позбавила його права займатись професійною діяльністю строком на 1 рік. Про це повідомляє ГО «Стоп нелегал», активісти якого були на засіданні комісії.

Покарання адвокат отримав за неодноразове порушення адвокатської присяги, некоректну поведінку, розголошення таємниці слідства та інші грубі порушення норм професійної етики й діяльності.

«Наша організація звернула увагу на некоректні вислови, якими активно апелював Костянтин Лікарчук до своїх колег-адвокатів у публічній площині, зокрема, на своїй сторінці у соцмережах. Ми подали скаргу до професійної дисциплінарної комісії. Виявилось, що це далеко не перша скарга на некоректну і непрофесійну поведінку скандального адвоката», – зазначає Голова Правління ГО «Стоп нелегал» Денис Шинкаренко.

Сам герой справи на комісію не прийшов. Хоча і був вчасно поінформований про розгляд питання щодо його професійної діяльності.

Нагадаємо, що Костянтин Лікарчук був заступником голови ДФС. І за короткий період роботи на посаді завдав державі багатомільйонних збитків.

Також Костянтин Лікарчук був захисником у справі свого батька Ігоря Лікарчука, директора центру оцінювання якості освіти, якого підозрюють у фальсифікації результатів ЗНО.

https://www.youtube.com/watch?v=ViLvUHTSeoE

Загалом, експерти говорять про близько 75 мільйонів доларів, що родина заробила на державній службі.

Костянтин Лікарчук фігурував у серії рейдерських захоплень агропідприємств. Впродовж кількох місяців «СтопКор» стежив за подіями довкола рейдерських захоплень великих агропідприємств – «Росток-Холдингу» та «Агрейну». Інтереси рейдерів в обох ситуаціях відстоював адвокат-міжнародник Костянтин Лікарчук.

Другие новости