ПоддержатьУкраїнська

Майбутні квартири в незаконній багатоповерхівці біля Шулявського мосту вже продають на ізраїльському сайті

StopCor
StopCor

StopCor

Майбутні квартири в незаконній багатоповерхівці біля Шулявського мосту вже продають на ізраїльському сайті

Сквер «Слава танкістам» у Шевченківському районі Києва опинився під загрозою знищення – через незаконне зведення житлової багатоповерхівки. Журналісти виявили будівництво безпосередньо над тунелями метрополітену без дозвільних документів. Хто стоїть за скандальною забудовою? З’ясовувала Марія Гураль.

https://www.youtube.com/watch?v=YmI1LGclfQs&t=1s

Майбутню будівлю вже навіть виставили на одному з ізраїльських сайтів із продажу нерухомості.

Аби упевнитись, чи дійсно хмарочос зводять без погодження, та дізнатися, хто саме замовив будівництво на цьому місці, журналісти «СтопКору» спробували зв’язатись із представниками компаній, чиї назви вказано на банері поблизу будмайданчика.

 Майбутнє житло вже продають на ізраїльському сайті

От тільки телефонної розмови так і не відбулося: за одним номером медійникам відповіли, що ті помилилися абонентом, а інший – взагалі не обслуговується. Пошук слідів фірм за їхніми офіційними адресами також був безрезультатним: їх там просто немає фізично.

Тим часом незаконне будівництво, яке загрожує руйнацією історичній пам’ятці та тунелю метрополітену, у розпалі.

 Новобудову зводять впритул до скверу

У ЗМІ вже повідомили про можливу причетність до цієї забудови родини колишнього міністра культури України Оксани Білозір. Наразі команда «СтопКору» перевіряє всю отриману інформацію, тож чекайте на нове масштабне розслідування.

Другие новости