ПоддержатьУкраїнська

«Мені не виділяли кошти ніколи, дівчинко!», – Максим Микитась відхрещується від скандальних тендерів

StopCor
StopCor

StopCor

«Мені не виділяли кошти ніколи, дівчинко!», – Максим Микитась відхрещується від скандальних тендерів

У столиці на реконструкцію Шулявського шляхопроводу компанії Микитася було виділено 600 млн, потім – ще 700. Це вже один з найдорожчих мостів у світі. Та транспортний колапс, спричинений затримкою у його будівництві, може здатися лише невинною витівкою у порівнянні з небезпечним демонтажем на ЧАЕС. Та куди діваються виграні укрбудівськими компаніями гроші? З’ясовувала Ася Шевченко.

https://www.youtube.com/watch?v=-wooCosfICs

На аналітичній платформі «Юконтрол» в аналізі зв'язків «Укрбуду» можна побачити двох осіб – Хорхе Кастільйо та Джанкарло Есподжо. На сайті асоціації ошуканих інвесторів саме ці дві особи зазначені як реальні кінцеві бенефіціари компанії «Укрбуд Девеломент».

Тож можна припустити, що вихідці з Белізу, сеньйори Кастільйо та Еспеджо, є таємничими кінцевими бенефіціарами британської компанії «Базерт Девелопмент», яку, до речі, пан Микитась вказав у своїй декларації за 2019 рік.

Утім, сам пан Максим знайомство з Джанкарло Есподжо та Хорхе Кастільйо навідріз заперечує, як і будь-яке власне відношення до компанії «Укрбудмонтаж» та виграних нею тендерів.

 ''Мені не виділяли кошти, дівчинко'', – Микитась Фото: скриншот

Отже, можемо зробити припущення: нестача коштів для фінансових розрахунків на продовження будівництва зумовлена виведенням грошей інвесторів в офшор.

Другие новости