ПоддержатьУкраїнська

Милованов за рік заробив майже 2 мільйони, працюючи в «Київському економічному інституті»

StopCor
StopCor

StopCor

Милованов за рік заробив майже 2 мільйони, працюючи в «Київському економічному інституті»

Не знаєте як заробити 2 мільйони в неприбутковій громадській організації? Запитайте у міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофія Милованова.

У його декларації помітили «маленький нюанс» – в графі джерело доходів за 2018 рік пан міністр отримав майже 2 мільйони гривень заробітної плати за основним місцем роботи у міжнародній громадській організації «Київський економічний інститут».

 Фото: скріншот

У той же час, на сайті Youcontrol указано, що дана організація включена в реєстр неприбуткових організацій на основі рішення ДФС України. То яким чином заробітна плата працівника «неприбуткової організації» може становити 167 тисяч гривень на місяць і за яку роботу?

 Фото: скріншот

Редакція "СтопКору" зателефонувала до установи аби з’ясувати деталі. Наразі чекаємо на відповідь. За розвитком подій слідкуйте у наступний матеріалах.

Нагадаємо, через вкрай погані показники промислового виробництва депутати вимагають забрати в Мінекономрозвитку однойменний директорат і відновити роботу реорганізованого колись Міністерства промисловості.

Тижнем раніше в інтерв’ю каналу «Україна 24» Тимофій Милованов повідомив: не виключає можливості розколу об'єднаного міністерства. Готовий навіть очолити відновлене МінАПК, але тільки після завершення земельної реформи.

Другие новости