ПоддержатьУкраїнська

Мільярд до бюджету від ДФС: перемога чи фікція?

StopCor
StopCor

StopCor

Мільярд до бюджету від ДФС: перемога чи фікція?

Повернення мільйонів у державний бюджет України чи покарання для неугодних підприємців: чим насправді займаються працівники податкової міліції Державної фіскальної служби України, на утримання яких держава витрачає більше коштів, ніж вони повертають в казну? Дізнавайтесь подробиці з сюжету Лілії Ткачук.

https://www.youtube.com/watch?v=FSYmVd9ohyM

У попередніх ефірах "СтопКор" розповідав про підрозділи Державної фіскальної служби України, а саме про Офіс великих платників податків та податкову міліцію.

Нагадаємо, саме ці підрозділи повинні запобігати, викривати та розслідувати злочини у сфері оподаткування, а також працювати з великим бізнесом і бюджетоутворюючими підприємствами. Тому їхня робота вкрай важлива для країни. І саме тому ми провели аналіз їхньої ефективності, та результат вражає.

Як зазначає народний депутат України 8-го скликання Тетяна Острікова, протягом тривалого часу фіскали приносили до бюджету щороку приблизно 500 млн гривень відшкодування збитків у кримінальних справах. А у 2018 році повернули майже мільярд гривень, що є вдвічі більшим показником, ніж у попередні роки.

Торік ДФС ''принесла'' до бюджету майже мільярд гривень, але 600 млн з них стосуються одного провадження

Проте роботу податківців не можна вважати задовільною: "При втратах бюджету більше ніж 100 млрд від схем на митниці, ухилення від сплати податків у схемах з ПДВ, зловживання великим бізнесом спрощеною системою, втрати бюджету сягають понад 100 млрд, а вони відшкодовують, наприклад, мільярд, тобто це 1%. Як можна дати оцінку такій роботі?", – коментує пані Тетяна.

Другие новости