ПоддержатьУкраїнська

«Міністерство інфраструктури стало Міністерством проституції, наркоманії та насильства», – Бондарчук

StopCor
StopCor

StopCor

«Міністерство інфраструктури стало Міністерством проституції, наркоманії та насильства»,  – Бондарчук

Після низки гучних скандалів у Міністерстві інфраструктури та підпорядкованих підприємствах, відомство можна назвати не інакше, як Міністерством проституції, наркоманії та насильства. Це заявив голова правління ГО «Стоп корупції» Ігор Бондарчук 10 червня під час пресконференції.

 Фото: СтопКор

«Як мені здалося, Міністерство інфраструктури стало Міністерством проституції, наркоманії та насильства. Це прикро. По-перше, ми побачили факти побиття жінок, і топменеджера «Укрзалізниці» Андрія Рязанцева після цього звільнили. Можливо, на нього вже була написана заява до поліції і це стало ключовим моментом, але тим не менше. Друга ситуація, коли зафіксували на відео, як заступник глави Міністерства інфраструктури Віктор Довгань вживав наркотичні засоби в компанії своїх товаришів. Третя ситуація – щодо незадекларованого майна. Саме цю справу наразі детективи НАБУ намагаються розслідувати. Ідеться про самого міністра Владислава Криклія та майно його цивільної дружини», – зазначив він.

Водночас, під час пресконференції учасниками були висловлені претензії до відомства. Зокрема, за словами голови Національного Антикризового Публічного Штабу Сергія Опрі, відповіді на їхні вимоги затягують.

«Щойно у травні розпочались акції біля «Укрзалізниці» та Міністерства інфраструктури, розпочався тиск і репресії, а також натяки на звільнення працівників.

Ми підготували перше звернення, в яке додали вимоги залізничників до голови «Укрзалізниці», до керівника Міністерства інфраструктури України, до Прем’єр-міністра України. Поки ми не отримали жодної відповіді. Всі говорять, що у них є місяць на те, щоб відповідати, хоча вимоги досить чіткі. 9 червня був підготовлений другий пакет вимог… Це вимоги, які стосуються українських залізничників, залізниці та її працівників», – наголосив він.

 Фото: СтопКор

Опря додав, що до них почали звертатись представники інших підприємств, підпорядкованих міністерству.

«Коли люди побачили по телебаченню питання, які ми підіймаємо, вони почали телефонувати. Це були авіапрацівники та портовики. Цікава історія, зі слів останніх. Портовики почали розповідати, яка корупція у тому ж Чорноморському порту, де сьогодні керує людина, яка не має навіть пропуску для входу на територію порту».

«Міністерство інфраструктури стало Міністерством проституції, наркоманії та насильства»,  – Бондарчук
«Міністерство інфраструктури стало Міністерством проституції, наркоманії та насильства»,  – Бондарчук

Він також запропонував у третьому зверненні додати пропозицію голови «Всеукраїнської профспілки «Спілка залізничників України» Руслани Довгошеї, яка наголосила на втратах підприємств через звільнення працівників з подачі їхніх керівників.

«Гостро постала проблема звільнення людей. За словами наших юристів, активних працівників, які борються за права та поліпшення умов праці, значно легше звільнити та впродовж кількох років затягувати судові справи», – розповіла вона.

 Фото: СтопКор

Довгошея впевнена, що керівники мали б нести відповідальність за незаконні звільнення. Крім того, за її словами, компенсації працівникам виплачує підприємство, що є невигідним для держави.

Другие новости