ПоддержатьУкраїнська

На Київщині логістична компанія зводить незаконний корпус – поліція бездіє

StopCor
StopCor

StopCor

На Київщині логістична компанія зводить незаконний корпус – поліція бездіє

У Бориспільському районі Київської області зводять корпус логістичної компанії ТОВ "Торгова мережа "Плюс сервіс". Як стверджує правозахисник ВГО «Стоп корупції» Максим Томілов, будують його незаконно.

 Фото: СтопКор

«Це один із логістичних центрів, який будують у Бориспільському районі Київської області. Зводять приміщення без документів, у них немає містобудівних умов та обмежень. Про це нам сказав особисто начальник відділу архітектури та будівельного інспектування ОТГ Володимир Сова. У них немає дозволу на будівництво – про що ми дізналися з відкритих реєстрів. У них немає погодження від державного підприємства ДП МА «Бориспіль». Про це ми також отримали офіційну відповідь», – перераховує активіст.

Генпідрядник будівництва - ТОВ "Торговий дім "Оселедько".

 Володимир Сова Фото: СтопКор

5 серпня представники ВГО «Стоп корупції» вийшли на акцію протесту разом із небайдужими жителями Бориспільського району для того, щоб привернути увагу правоохоронців до проблеми.

 Фото: СтопКор

«Поліція реагувала дуже дивно: замість того, щоб займатися розслідуванням незаконного будівництва, проводити ОМП чи вимагати документи, весь час говорили нам про те, що ми не пускаємо машини логістичної компанії», – розповідає Томілов.

 Фото: СтопКор
 Фото: СтопКор

У цей же день стало відомо, що заяви ГО про вчинення кримінального правопорушення не були внесені до ЄРДР.

«Справу було списано на дільничого. Тобто в поліції не вбачають у незаконному будівництві величезного логістичного центру взагалі без дозвільних документів кримінального правопорушення. Це може говорити про те, що поліція заангажована та зацікавлена в тому, щоб не проводити розслідування», – додав він.

Будівельники надали низку документів, утім, як пояснив юрист «СтопКору», це не був дозвіл на виконання будівельних робіт.

«За ДБНами, підготовчі роботи не містять капітальне будівництво. Зі своїм повідомленням вони можуть тільки встановити паркан (якщо не виходить за межі ділянки), розмістити на ділянці будівельні матеріали тощо», – наголосив він.

Зазначимо, це не перша ситуція з логістами Київщини. Зокрема, у липні 2021 року громада села Колонщина на Київщині звернулися до ВГО «Стоп корупції» з повідомленням про проблеми, яких їм завдає діяльність логістичної компанії ТОВ «ЗЕНІТ НІКА». Йшлося про руйнування доріг та мосту, навмисне знищення дорожніх знаків, несплату податків до місцевого бюджету, страх за дітей, які не можуть вільно дістатися школи через постійний рух фур тощо.

Другие новости