ПоддержатьУкраїнська

Ні – кумівству і рейдерству: прокуратура відкрила провадження за фактом самоправства з боку КП Коломийської міськради

StopCor
StopCor

StopCor

Ні – кумівству і рейдерству: прокуратура відкрила провадження за фактом самоправства з боку КП Коломийської міськради

Кілька сотень гектарів особливо цінної землі за потурання міської ради м. Коломия та Держгеокадастру Івано-Франківської області таємничим чином раптово змінили статус і власника, а місцева поліція – встала на бік загарбників. Хто стоїть за оборудкою, і чи вдасться захистити державний чорнозем від кумівства і рейдерства? Дивіться розслідування Наталії Дігтяр.

https://www.youtube.com/watch?v=8tD0gy-L1eg

Щойно команда "СтопКору" приїхала на поле, аби зафіксувати рейдерську техніку, сюди ж примчав очільник комунального підприємства, якому мерія передала ці гектари. До речі, прибув пан Шелембин на BMW Х 5.

Щоправда, прокуратура Коломиї у цій історії розібралася швидше і таки відкрила кримінальне провадження за фактом самоправства з боку керівництва комунального підприємства Коломийської міської ради.

Загарбники вже повним ходом обробляють ''віджаті'' ділянки

"Окрім того, що ця земля є особливо цінною, і окрім того, що вона перебуває у користуванні прикарпатської дослідної станції і відноситься до земель НААН України, на нашу думку, вона перебуває ще і за межами населеного пункту. Тому у нас є дві підстави, чому це рішення незаконне і чому ця земля протиправно зареєстрована і у подальшому передана у постійне користування комунальному підприємству", – зауважив заступник начальника відділу організації представництва прокуратури в Івано-Франківській області Любомир Хамець.

Він повідомив також, що за даним фактом відносно заяви від дослідної станції була подана заява до Коломийської місцевої прокуратури і протягом доби зареєстровано кримінальне провадження за статтею 356 ККУ – самоуправство.

Збитки від гучної земельної оборудки вже сягнули 4-х мільйонів гривень. Тож, аби вберегти державні землі від кумівського рейдерства, представники академії виноситимуть справу на загальнодержавний рівень. Вони вже звернулися у регіональне управління ДБР, на черзі Кабінет міністрів та Апарат президента.

Тож крапку у цьому заплутаному епізоді ставити зарано. Про нові подробиці "СтопКор" обов’язково повідомить у наступних випусках.

Другие новости