ПоддержатьУкраїнська

Новий поїзд до Чехії може з’явитися влітку 2020 року

StopCor
StopCor

StopCor

Новий поїзд до Чехії може з’явитися влітку 2020 року

Чеський найбільший приватний залізничний перевізник RegioJet планує влітку 2020 року відкрити маршрут між Прагою і станцією Мостиська-2 у Львівській області.

Наприкінці 2019 року оператор подав заявку до Адміністрації залізничного транспорту Польщі (UTK) про можливий запуск своїх поїздів по маршруту Прага – Перемишль – Медика (на кордоні з Україною).

Компанія має намір почати пасажирські перевезення з Праги через Пардубіце, Остраву, Богумін (Чехія), Краків, Жешув, Перемишль, Медика (Польща) до станції Мостиська 2, що у Львівській області.

"Ми підтверджуємо, що цей запит було отримано. Зараз він перевіряється з точки зору повноти та відповідності вимогам положень про надання так званого відкритого доступу. Цілком можливо, що перевізника буде викликано для усунення формальних недоліків. Оператор вказав у заявці, що він хотів би виконувати перевезення за маршрутом Мостиська-Прага з 14 червня 2020 року", – сказав прессекретар Адміністрації залізничного транспорту Польщі Томаш Франківскі, передає "Finance" посилаючись на видання "Rynek kolejowy".

У свою чергу в RegioJet обіцяють запропонувати комфортні умови поїздки за ціною, яка буде конкурентоспроможною в порівнянні з автобусними і авіаперевезеннями.

Другие новости