ПоддержатьУкраїнська

Під комітетами ВРУ ветерани праці звернулись до Третьякової (фото)

StopCor
StopCor

StopCor

Під комітетами ВРУ ветерани праці звернулись до Третьякової (фото)

30 вересня біля Комітету ВРУ з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів забрались інваліди праці. Люди вимагали зустрічі із головою комітету Галиною Третьяковою, яка, за їхніми словами, виступає проти відновлення соціальних виплат.

Під комітетами ВРУ ветерани праці звернулись до Третьякової (фото)

«Громадськими організаціями Західного Донбасу та Дніпропетровської області було проаналізовано законопроєкт за реєстраційним номером 3692, яким передбачено зміни до Закону України «Про державний бюджет України на 2020 рік». У вищевказаному проєкті закону є низка положень, з якими важко погодитись. Так, громадськість категорично проти встановлення обмежень видатків Фонду соціального страхування України.

 Фото: СтопКор

Спірним також є положення, відповідно до якого відновлюються нестрахові видатки за рахунок коштів Фонду соціального страхування одночасно без відновлення страхових виплат, зокрема, страхових виплат дітям, які народились з інвалідністю, оплата лікування в реабілітаційних відділеннях санаторних закладів після захворювань та травм, одноразової допомоги потерпілим на виробництві, допомоги на придбання лікарських засобів.

Зважаючи на вищевикладене, громадські організації інвалідів праці та профспілки вимагають скасувати обмеження видатків Фонду соціального страхування на певні види матеріального забезпечення, відновити фінансування страхових видатків, які перераховані вище. Тому вважаємо доцільним виключити положення законопроєкту, які містять обмежувальні норми, зокрема, в пункті 5 розділу П прикінцевих положень ЗУ «про внесення змін до державного бюджету України» засобів», - наголосили протестувальники.

Другие новости