ПоддержатьУкраїнська

Піщаний нелегал Маляр погрожував начальнику Держекоінспекції в Дніпропетровській області (відео)

StopCor
StopCor

StopCor

Піщаний нелегал Маляр погрожував начальнику Держекоінспекції в Дніпропетровській області (відео)

Бізнесмен Анатолій Маляр, який організував діяльність із незаконного видобутку піску у Дніпропетровській області, настільки впевнений у своїх силах та власній безкарності, що дозволяє собі залякувати керівників Держекоінспекції.

 Маляр погрожував журналістам при копах Фото: СтопКор

Про це в коментарі «СтопКору» розповів начальник Державної екологічної інспекції в області та головний Державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища області Дмитро Шибко.

«Він нам теж погрожує. Ми тоді разом із вами приїжджали на точку. Він нам погрожував, мовляв, «більше не будете сюди приїжджати», бо він розбереться і щось там комусь скаже», – розповів він.

Зазначимо, Маляр вже раніше погрожував журналістам просто при поліцейських, які, своєю чергою, нічого не робили.

Сам «бізнесмен» Анатолій Маляр організував точки нелегального видобутку піску в області та вивіз звідти у вантажівках товару на мільйони гривень.

 Масштаби видобутку Фото: СтопКор

Торік проти власника підпільного кар’єру Анатолія Маляра почали кілька кримінальних провадженьпочали кілька кримінальних проваджень. Проте слідство не рухалося, а піщані бархани зростали. «СтопКор» кілька разів намагався дізнатися, на якому етапі перебувають справи, але правоохоронці одноголосно посилалися на таємницю слідства.

Другие новости