ПоддержатьУкраїнська

Популярна акторка може сісти на 45 років через хабар за вступ доньки до престижного вишу

StopCor
StopCor

StopCor

Популярна акторка може сісти на 45 років через хабар за вступ доньки до престижного вишу

Освітній корупційний скандал у США набирає обертів. Акторка Лорі Лафлін найняла консультанта з в'язниці, який вчить її, як правильно поводитись у буцегарні.

Голлівудську зірку та її чоловіка, відомого дизайнера Моссімо Джануллі звинувачують у півмільйонному хабарі за допомогу у незаконному вступі їхніх доньок Олівії та Ізабеллі до Університету Південної Каліфорнії. Зірковій парі загрожує 45 років за ґратами, повідомляє "Голос Америки".

Лорі Лофлін та її чоловік Фото: Голос Америки

Нагадаємо, у березні 2019 року, коли були оприлюднені деталі освітньої шахрайської схеми, подружжя затримали та пізніше випустили з-під арешту під дві застави, у розмірі мільйон доларів кожна.

Тоді ж пані Лофлін звільнили з роботи у телекомпанії Crown Media Family Networks, де вона вела телешоу. А її донька Олівія втратила рекламний контракт з відомим косметичним брендом.

Загалом звинувачення у межах цієї справи пред'явлені 50 фігурантам, серед яких – батьки абітурієнтів (33 особи) і спортивні тренери. Один з найгучніших судових процесів стосується зірки "Відчайдушних домогосподарок" Фелісіті Хаффман, яку у вересні 2019 року засудили до 14 діб ув'язнення і 250 годин громадських робіт та зобов'язали сплатити штраф у 30 тисяч доларів.

Зауважимо, що в Україні розгляд у суді аналогічної за змістом справи проти ексочільника Українського центру оцінювання якості освіти Ігоря Лікарчука та його заступників вже протягом 3 років відсувається у довгу шухляду.

Ще у березні 2016 року пресслужба Міністерства освіти і науки оприлюднила результати перевірки, яка встановила ознаки неправдивості результатів зовнішнього незалежного оцінювання, що знаходяться у базі даних центру. Слідство встановило, що службові особи змінювали підсумки "незалежного" оцінювання понад 800 разів, завдавши шкоди державі на суму в понад 7 мільйонів гривень.

За інформацією Генпрокуратури, у 2014-15 рр. майже дві сотні дітей впливових посадовців і бізнесменів із завищеними результатами ЗНО вступили до півсотні українських ВНЗ.

Майже 200 студентів по всій Україні вступили за сфальшованими балами Фото: СтопКор

Проте, як довідались журналісти "СтопКору", на більшість фігурантів цієї справи оприлюднення інформації щодо підроблення результатів ЗНО жодним чином не вплинуло і чи не всі "липові" абітурієнти вже отримали престижні дипломи вишів.

На відміну від заокеанських "колег" за злочином, ніхто з батьків українських мажорів не був притягнутий до відповідальності.

Другие новости