ПоддержатьУкраїнська

Протеже Кудрявцева Христенко переводять з ДАБІ у Держрибагенство

StopCor
StopCor

StopCor

Протеже Кудрявцева Христенко переводять з ДАБІ у Держрибагенство

Начальницю управління роботи з персоналом та документообігу ДАБІ України Вікторію Христенко направляють на іншу державну службу - в Державне агенство рибного господарства України.

 Христенко звільнили з ДАБІ

За даними видання uazmi, Христенко Кудрявцев привів на посаду в ДАБІ відразу після свого призначення. Вона дозволяла здійснювати миттєві переведення необхідних осіб та контролювала усі службові розлідування та проведення конкурсів на посади в усьому органі.

Окрім кадрових махінацій, які відбувалися з її руки, Христенко засвітилась у таких справах, як реєстрація наказів задніми числами, табелювання потрібних працівників, які, по факту, не працювали в ДАБІ України - все це досить вправно робила Христенко, звісно ж, за дорученням своїх владик.

На рахунок проведення конкурсів на вакантні посади в ДАБІ України, то тут Христенко була як золота рибка, яка виконувала бажання своїх господарів. Вона наперед знала, хто буде переможцями конкурсів, робила все можливе, аби конкурс пройшов по спланованому сценарію. Також не без її участі відбувалось звільнення неугодних працівників органу за вигаданими підставами.

 Ілюстрація з відкритих джерел

Тож чому Кудрявцев одразу не призначив зручну для себе людину в один із новостворених замість ДАБІ органів? "СтопКор" продовжить і надалі стежити за кар'єрою "золотої рибки" Христенко.

Другие новости