ПоддержатьУкраїнська

Провів добу в нарадчій кімнаті: будні судді Жовтневого суду Дніпра

StopCor
StopCor

StopCor

Провів добу в нарадчій кімнаті: будні судді Жовтневого суду Дніпра

Доба у нарадчій кімнаті. Такий графік роботи у судді Жовтневого суду Дніпра Сергія Мельниченка.

А от що служитель Феміди там робив – радився чи переховувався від роботи, незрозуміло. Про це повідомляють активісти ГО "Стоп корупції", які прийшли на слухання у справі ТОВ "Майстер-Буд".

"Засідання у справі, яке було призначене на сьогодні, не відбулось. Його перенесли, бо суддя був у нарадчій кімнаті. Причому від учора, з 12 години дня", – розповідають активісти ГО "Стоп корупції".

ТОВ "Майстер-Буд" заборгувала міській раді Дніпра 788 тисяч гривень. Фірма не виконала у повному обсязі ремонтні роботи із заміни покрівель цеху та головного корпусу рухомого складу і капітальних ремонтів КП "Дніпровський метрополітен".

Розгляд справи почався майже рік тому – у листопаді 2018 року.

 Дніпропетровська обласна офтальмологічна лікарня Фото: Дніпроград

Примітно, що це та ж сама фірма, яка із численними порушеннями виграла тендер на пів мільярда гривень на реконструкцію КЗ "Дніпропетровська обласна клінічна офтальмологічна лікарня".

ТОВ "Майстер-Буд" входить до групи компаній "Майстер", яка вже "засвітились" у низці великих тендерів. Серед його засновників – Лариса Флакс, Михайло Тульчинский і Дмитро Мішалов, батько екссекретаря Дніпровської міськради В'ячеслава Мішалова.

 Дмитро Мішалов Фото: Дніпровська міська рада

Зазначимо, що раніше аналітики ГО "Стоп корупції" в рамках ініціативи "За чесні закупівлі" викрили низку порушень законодавства про економічну конкуренцію, припущених під час проведення тендера на реконструкцію будівлі КЗ "Дніпропетровська обласна клінічна офтальмологічна лікарня", який відбувся 16 вересня 2019. Майже пів мільярдний підряд отримала компанія ТОВ "Майстер-Буд", пов'язана з родиною Мішалових.

Другие новости