ПоддержатьУкраїнська

Рекордну кількість безробітних очікують по усьому світу - ООН

StopCor
StopCor

StopCor

Рекордну кількість безробітних очікують по усьому світу - ООН

Через пандемію коронавірусу COVID-19 у другому кварталі 2020 року майже 200 мільйонів чоловік втратять роботу

У доповіді ООН говориться, що найбільше від кризової ситуації постраждають малі та середні підприємства, фермери, самозайняті громадяни, біженці і мігранти.

"Криза, викликана пандемією COVID-19, занурює світову економіку в рецесію з історичними рівнями безробіття та бідності", - йдеться в доповіді.

Також, повселюдне введення обмежувальних заходів стало причиною браку вакцин від інших хвороб у 21 країні світу. Глава Всесвітньої організації охорони здоров'я попередив у понеділок, що нова пандемія коронавірусу ще далеко не закінчилася, додавши, що він "глибоко стурбований" наслідками порушення нормального медичного обслуговування, особливо для дітей.

За даними ООН, країнам Африки знадобиться близько 44 мільярдів доларів на тести, закупівлю персональних засобів захисту, медпрепарати і обладнання. Негативні прогнози по африканським країнам вказують на цифру в $ 450 млрд. Згідно з прогнозами економічної комісії ООН для Африки, не менше 300 тисяч жителів континенту можуть померти під час пандемії COVID-19. При найгіршому сценарії кількість жертв може перевищити 3 млн,  повідомляється в доповіді ООН.

Другие новости