ПоддержатьУкраїнська

Розкішна набережна для розкішних людей: у столиці будують закритий парк (фото)

StopCor
StopCor

StopCor

Розкішна набережна для розкішних людей: у столиці будують закритий парк (фото)

У Києві забудовник котеджного містечка «Коник» продовжив роботи на загарбаній набережній однойменної річки. Про це з місця подій повідомила журналістка «СтопКору» Наталія Дігтяр.

 Набережну захопив забудовник Фото: СтопКор

«Забудовник КМ «Коник» під час карантинних обмежень знову активізувався. Ми разом з активістами організації виїхали туди та виявили, що частина піску, намитого ще у 2019 році, кудись зникла, проте куди — наразі невідомо. Крім того, на місці з’явився штучний насип, який у майбутньому буде служити під’їздом до фешенебельних будинків кооперативу. Ми також помітили, що насип укріплений бетонними плитами та арматурою, а на території працює важка техніка. Крім того, робітники почали засипати піском саму річку Коник, можливо, щоб розширити набережну», — розповіла вона.

 Фото: СтопКор
 Роботи на річці тривають Фото: СтопКор

Журналістка також детально описала самовільні роботи поблизу річки.

«На території працювали близько 10 осіб. Серед них — люди, які облаштовували сходи річки Коник, інші працювали над створенням під’їзду до будинків. Третя група — люди, які готували поверхню під ландшафтний дизайн. Роботи незаконні, оскільки це набережна, яка належить людям. У забудовника Сергія Самусєва на сьогодні немає договору чи генплану, де прописано, що забудовник буде робити. Вони забрали собі майже всю прибережну смугу річки та обгородилися високим парканом, який досягає води», — додала вона та замислилася над питанням, чи зможуть «прості смертні» за планом забудовника навідуватися на цю набережну.

Сьогодні активісти «Стоп корупції» звернулися до Голосіївського управління поліції щодо самовільного захоплення земельної ділянки.

 Активісті звернулись у поліцію Фото: СтопКор

Як повідомляв «СтопКор», раніше КП «Благоустрій» вже просило голову правління КМ «Коник» у Голосіївському районі Києва добровільно прибрати незаконний паркан, який перекриває доступ до води.

Другие новости