ПоддержатьУкраїнська

Сонячна електростанція задарма: столична фірма “кинула” підрядника на 4,5 мільйона – активісти

StopCor
StopCor

StopCor

Сонячна електростанція задарма: столична фірма “кинула” підрядника на 4,5 мільйона – активісти

На Миколаївщині розгорівся справжній скандал через дві іноземні фірми, які “кинули” українського підрядника на майже 5 мільйонів гривень. Як стало відомо, дочірня філія норвезької компанії ТОВ “СКАТЕК СОЛАР СОЛЮШНЗ ЮКРЕЙН” через посередництво грецької філії ТОВ “Сунел” замовила роботи з будівництва сонячної електростанції. Фірма-підрядник “Престиж Сервіс” виконала роботу, проте грошей за неї так і не побачила. Про це 31 липня під офісом “Скатека” заявили активісти ГО “Стоп корупції”, які вийшли на акцію протесту.

 Активісти ГО ''Стоп корупції'' Фото: СтопКор

“Ми знаємо, що компанія взяла собі грецького генпідрядника ТОВ “Сунел”, представники якої взагалі втекли з країни. Компанія не має жодного дозволу для будування електростанцій. Не маючи жодної спецтехніки, фірма взяла у компаньйони субпідрядників, українську будівельну компанію “Престиж Сервіс”, та не виплатила їм компенсацію за надані послуги”, – зауважив активіст Володимир Циганов. 

За словами протестувальників, представники пресслужби компанії “СКАТЕК СОЛАР” наразі перебувають у Туреччині на відпочинку та не надають жодних коментарів.

 Активісти ГО ''Стоп корупції'' Фото: СтопКор

Як повідомляв "СтопКор" раніше, саме ця міжнародна компанія ”Сунел” ”кинула” українське ”зелене підприємство”, привласнивши собі гроші, які пішли на будівництво сонячної електростанції ФЕ ”Парк Прогресівка”.

Дещо пізніше журналісти з’ясували, що диплом про вищу технічну освіту головного інженера проєкту сонячної електростанції “ФЕ Парк Прогресівка” Конюченка Володимира виявився підробним. Об’єкт опинився під загрозою банкрутства.

Другие новости