ПоддержатьУкраїнська

Стали відомі нові розміри зарплат топ-чиновників

StopCor
StopCor

StopCor

Стали відомі нові розміри зарплат топ-чиновників

Кабінет міністрів прийняв рішення встановити новий мінімальний розмір окладу і сітку зарплат для топ-чиновників. Про це повідомляє народний депутат "ЄС" Олексій Гончаренко.

Він оприлюднив інформацію на власному телеграм-каналі.

"Кабмін вирішив не продовжувати практику величезних заробітних плат і встановив сітку для топ-чиновників. І так основні зміни:

1. Встановлюється новий мінімальний розмір посадового окладу в два прожиткових мінімуми (станом на 1 січня 4204 грн).

2. Розміри посадових окладів пропонується затвердити в гривнях, а не коефіцієнтах, як це було в 2019 році.

3. Наприклад, керівник державного органу (Офіс ПУ, апарат РНБО) матиме посадовий оклад на рівні 37800 грн, а рівня міністерств та центральних органів виконавчої влади 33600 грн", - пише Гончаренко.

Також Гончаренко цитує рішення уряду щодо премії. Повідомляється, що Першому віце-прем’єр-міністру, віце-прем’єр-міністрам України, міністрам, їх першим заступникам і заступникам може виплачуватися премія у двох видах:

1) надбавка за ефективність, яка встановлюється щомісяця Першому віце-прем’єр-міністру, віце-прем’єр-міністрам, міністрам прем’єр-міністром, а першим заступникам міністрів — відповідним міністром, у розмірі до 200 відсотків посадового окладу;

2) премія, яка встановлюється заступникам міністрів (крім перших заступників), відповідно до їх особистого внеску в загальні результати роботи, у розмірі до 200 відсотків посадового окладу.

Другие новости