ПоддержатьУкраїнська

Суддю з Одеси упіймали на зв’язках з кримінальним авторитетом (подробиці)

StopCor
StopCor

StopCor

Суддю з Одеси упіймали на зв’язках з кримінальним авторитетом (подробиці)

Суддя Київського райсуду Одеси Юлія Федулеєва, судячи з її послужного списку та лакшері-стилю життя – вже справжня «консільєрі» в місцевих оборудках. Вона точно знає, як догодити «хрещеному батьку» Південної Пальміри та приховати елітне майно. Докладніше про це – у розслідуванні Асі Шевченко.

https://www.youtube.com/watch?v=jTwbpNH1dGw

Маєток у Совіньйоні та два елітних авто – звідки такі статки у родини скромної служительки Феміди з Київського райсуду Одеси?

Як вдалось з'ясувати журналістці Асі Шевченко, суддя Юлія Федулеєва – справжній консільєрі. Тобто фактично головний радник одеських мафіозі.

Як «СтопКор» вже повідомляв у попередніх сюжетах, Сергій Чванкін – голова суду, де працює Федулеєва, є родичем Сергія Ківалова.

 Шеф Федулеєвої - скандально відомий суддя Чванкін

Той, відповідно, бізнес-партнер Аднана Ківана і кримінального авторитета Магомеда Магдієва на прізвисько Мага Спорт.

Чванкін має розкішну садибу в елітному ЖК, який збудував Ківан, і двічі є його сусідом, оскільки там має аж два котеджі Руслан Ківан, син одіозного забудовника.

А сам Аднан – сусід подружжя Федулеєвих у Совіньйоні.

А що? Ідеально. Вдома порішали, на роботі – підписали. Адже без поради розумної та зручної пані Юлі жодна справа в райсуді не вирішується – чи це обшук, чи арешт майна, чи відпущення на волю одіозного прокурора.

Тож звертаємось до наших читачів і глядачів: якщо ви постраждали від корупційних дій Феміди – звертайтесь на гарячу лінію «СтопКору».

Та підписуйтесь на наш канал, щоб дізнатись багато цікавого.

Другие новости