ПоддержатьУкраїнська

У Харкові прокуратура підозрює співробітників "Південної залізниці" у заподіянні збитків державі на понад мільйон гривень

StopCor
StopCor

StopCor

У Харкові прокуратура підозрює співробітників 'Південної залізниці' у заподіянні збитків державі на понад мільйон гривень

Прокуратура №1 міста Харкова повідомила про підозру двом співробітникам "Південної залізниці": очільнику та інженеру одного з підрозділів за фактом службової недбалості, передбаченої у ч. 2 ст. 367 КК України.

За інформацією керівника місцевої прокуратури №1 Катерини Шевцової, інженер одного із структурних підрозділів регіональної філії «Південної залізниці» АТ «Укрзалізниця» не перевірив обсяг виконаних ремонтних робіт підрядником та підписав акти приймання-передачі із завищеними обсягами робіт, повідомляє пресслужба прокуратури міста Харкова.

Начальник вказаного підрозділу, не переконавшись у достовірності відомостей у вказаних актах, поставив свій підпис, що стало підставою для перерахування грошових коштів. Зайве перерахування коштів на суму 1  406 899, 44 грн. підтверджено висновками експертиз.

Наразі досудове розслідування триває. Судом щодо підозрюваних обрано запобіжний захід. Прокурором також направлено до суду клопотання про відсторонення керівника підрозділу від займаної посади.

Другие новости