ПоддержатьУкраїнська

У Києві в місці, де заборонені висотні забудови, хочуть звести ЖК на 27 поверхів

StopCor
StopCor

StopCor

У Києві в місці, де заборонені висотні забудови, хочуть звести ЖК на 27 поверхів

ГО «Стоп корупції» вчергове звернулася до Мінрегіону та ТСК ВРУ з розслідування фактів корупції в органах ДАБК та нагляду з повідомленням про порушення містобудівного законодавства.

 Фото: СтопКор

Цього разу йдеться про видачу дозволу на «Будівництво житлових будинків з прибудованими нежитловими приміщеннями та дитячим дошкільним закладом за адресою: пров. Милославський, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49 та пров. Милославський, 34а, 40а, 42а, 44а, 46а, 50а, 52а, 54а, 56а, 46, 48, 50, 52, 54, 56 у Деснянському районі м. Києва.

Варто зазначити, що вихідні дані на проєктування групи житлових будинків за вказаною адресою, тобто містобудівні умови та обмеження, видані Департаментом архітектури та містобудування КМДА на підставі рішення Окружного адмінсуду, фізособам на  земельні ділянки з цільовими призначеннями:

  • для індивідуального, гаражного і дачного будівництва;
  • територія вулиць та доріг, частково територія захисної зелені, частково комунально-складська територія.

Раніше активісти вже повідомляли про наявну проблему та про порушення законодавства забудовником.

Зокрема, як наголошував правозахисник ГО «Стоп корупції» Максим Томілов, щодо цього комплексу на столичній Троєщині виявлені наступні порушення:

  • на даних земельних ділянках висотна забудова заборонена – це суперечить Генплану міста Києва (передбачено 27 поверхів; загальна площа квартир 112607 кв.м);
  • невідповідність цільового призначення земельних ділянок намірам забудови: МУО надано для індивідуального житлового, гаражного і дачного будівництва, функціональне призначення - територія вулиць і доріг, частково територія захисної зелені та частково комунально-складська територія;
  • відсутність звіту ОВД (оцінки впливу на довкілля);
  • відсутність погодження органів охорони культспадщини.

https://www.facebook.com/stopcor.ua/videos/707632893230666/

Активіст також висловив надію, що Міністерством буде відпрацьовано алгоритм скасування дозвільних документів, виданих ДАБІ України з порушеннями та  без відповідності  містобудівному законодавству, через суд.

До речі, знов хутко було - раптом зникло!  Ще близько місяця тому Реєстр будівельної діяльності містив наступні техніко-економічні показники об’єкту у пров. Милославського:

 Фото: скриншот

Проте станом на 25.02.2020 Реєстр будівельної діяльності вже не містить  зазначених раніше показників!

 Фото: скриншот
 Фото: скриншот

Тобто Єдина державна електронна система у сфері будівництва, яка мала б забезпечити  відкритість та прозорість роботи, в тому числі і Реєстру будівельної діяльності, виявляється, перебуває на «ручному управлінні», що б там не розказували пани з Міністерств доказової бази втручання в роботу Реєстру будівельної діяльності.

Другие новости