ПоддержатьУкраїнська

У Коломиї – рука руку миє: прикарпатські правоохоронці потурають місцевим агрорейдерам?

StopCor
StopCor

StopCor

У Коломиї – рука руку миє: прикарпатські правоохоронці потурають місцевим агрорейдерам?

Донедавна постійним користувачем 700 гектарів прикарпатського чорнозему була дослідна станція Інституту сільського господарства, та цього літа цінну землю у них "віджали". Очільники інституту неодноразово зверталися за допомогою до місцевих правоохоронців, адже миттєво після цих подій на землю вийшла техніка. Та чому поліція не поспішає зупиняти рейдерів – дізнавалась Наталія Дігтяр.

https://www.youtube.com/watch?v=8tD0gy-L1eg

"Ми не можемо обмежити їх, тому що вони є власниками і має бути судове рішення", – заявив начальник Коломийського МВ УМВС України в Івано-Франківській області Остап Білейчук.

І це попри рішення суду, яке забороняє будь-які дії на захопленій ділянці (цитуємо):

"Задовольнити заяву Прикарпатської державної сільськогосподарської дослідної станції Інституту сільського господарства Карпатського регіону НААН України про додаткове забезпечення позову.

Заборонити Коломийській міській раді вчиняти будь-які дії, що перешкоджають виконанню Прикарпатської державної сільськогосподарської дослідної станції Інституту сільського господарства Карпатського регіону НААН України".

Пан Білейчук заявив, що ''не розуміє'' тексту ухвали

Та коли знімальна група "СтопКору" поцікавилась, чому ж правоохоронці зволікають із реагуванням, керманич заявив, що просто тексту ухвали… не розуміє, тому чекатиме, поки все йому не розтлумачать.

Водночас рейдери не зволікають і вже повним ходом обробляють вкрадену землю.

Другие новости