ПоддержатьУкраїнська

У Кривому Розі назріває опалювальний колапс: люди просять президента про допомогу

StopCor
StopCor

StopCor

У Кривому Розі назріває опалювальний колапс: люди просять президента про допомогу

22 січня представники ініціативної групи жителів Кривого Рогу зібралися під дверима акціонерного товариства «Криворізька теплоцентраль». Люди прийшли вимагати зниження тарифів та з метою привернути увагу представників правоохоронних органів та керівного складу підприємства до зриву опалювального сезону. На підтримку до них долучилися активісти ГО «Стоп корупції».

Жителі Кривого Рогу та незаконно звільнені фахівці підприємства,  незадоволені методами правління нового керівництва “Криворізької теплоцентралі”- Павла Савчука! Адже, відколи його призначили на посаду – вартість комунальних послуг у платіжках в рази подорожчала.

За інформацією «СтопКора», ініціював призначення Савчука Денис Кудін. Донедавна вони разом працювали в структурІ ГК WOG. Наразі, Денис Кудін обіймає посаду заступника голови Фонду Держмайна України.

За словами криворіжців, вони незадоволені ситуацією, що склалась з поривами магістралей в місті. Люди заявляють, що ціни зростають, проте постачання тепла відбувається неякісно.

 Фото: СтопКор

Тепер, обурені мешканці Кривбасу вимагають негайного звільнення Савчука та Кудіна.

«У квартирах дуже холодно, опалення немає, проте платіжки приходять величезні», – заявляють місцеві.

 Ілюстрація: СтопКор

Люди прийшли під адмінбудівлю спитати, чому тепер мають платити більше. Проте, до громади протягом кількох годин ніхто так і не вийшов, натомість представники нового керівництва зачинили двері будівлі зсередини. Не допоміг навіть приїзд правоохоронців, які прибули за викликом.

 Фото: СтопКор

Разом із тарифною війною нове керівництво розпочало і “велику зачистку” кадрів.  За правління Савчука звільнили майже тисячу фахівців підприємства. Серед числа таких, проти своєї волі опинився і  колишній заступник голови правління зі збуту – Руслан Кравченко.

 Фото: СтопКор

«Три роки обіймав посаду директора зі збуту. З приходом т.в.о. голови правління Савчука Павла, зі мною було проведено бесіду в ході якої мені ясно дали зрозуміти, що я не влаштовую керівника. З яких причин мені не було повідомлено, я так розумію, вони відомі тільки керівнику», – каже він.

А тих, хто намагався відстояти своє право на працю, до них застосовували силу.

 Фото: скриншот

«Мене схопили під руки і починають тягнути...тягнути по коридору. Мене повалили на підлогу, та почали за ноги витягувати по коридору. Я зателефонувала до поліції».

Моторошні подробиці фізичного насильства у інтерв’ю «СтопКору» повідомила Людмила Буркаленко. Раніше вона на “Криворізькій теплоцентралі” була заступником голови правління з питань фінансів .

Щоб розв’язати конфлікт, Анатолій Чалий від імені робочого колективу “Криворізької теплоцентралі” звернувся до керівництва держави та профільних відомств з вимогою звернути увагу на складну ситуацію, яка виникла у них на підприємстві.

Адже, опалювальний сезон у Кривому Розі опинився під загрозою зриву.

Разом з тим, жителі Кривбасу закликають правоохоронні органи та керівництво Фонду Держмайна України розібратися у протиправних діях Павла Савчука та Дениса Кудіна.

А у разі невиконання вимог, громада обіцяє влаштувати безстроковий протест. Більше того, навіть готові вирушити з протестами до столиці.

Адже, через неефективне управління, замерзає навіть рідний для Зеленського «95-й Квартал.  

Другие новости