ПоддержатьУкраїнська

У Львівській ОДА закупили воду за завищеними цінами

StopCor
StopCor

StopCor

У Львівській ОДА закупили воду за завищеними цінами

Управління майном комунальної власності Львівської облради придбало мінералку дорожче, ніж у супермаркетах.

Цього тижня відбулися торги на закупівлю мінеральної води "Моршинська" об'ємом 0,5 літра, негазованої та слабогазоваої, у пет-пляшках, котрі провело управління майном комунальної власності Львівської облради, пише газета Експрес.

Як свідчить електронна система публічних закупівель ProZorro, переможцем тендеру стала фірма ПАО "ІДС Аква Сервіс", котра була єдиним учасником торгів. Саме в неї облрада придбає 1200 півлітрових пляшок мінералки "Моршинська" на загальну суму 9144 гривні. Тобто ціна однієї півлітрової пластикової пляшки води становить 7,62 грн. Тим часом ціна такої пляшки "Моршинської" в "Ашані" - 6,55 гривні, а в "Арсені" - 6,94 грн. Тобто за пляшку води в облраді переплатили 1,07 - 0,68 гривні.

Загалом цього року облрада вже не вперше купує воду. На це з коштів платників податків було витрачено 38 тисяч 677 гривень. За ці гроші закуплено 3336 пляшок мінеральної води "Моршинська" та 3969 літрів бутильованої води. Складається враження, що торги проводять під одного учасника, адже купують саме "Моршинську".

Другие новости