ПоддержатьУкраїнська

У розпал карантину мережа гіпермаркетів підняла ціну на медичні товари

StopCor
StopCor

StopCor

У розпал карантину мережа гіпермаркетів підняла ціну на медичні товари

В умовах жорсткого карантину в Україні дрібні підприємці опинилися на межі виживання. Утім, від сплати кредитів їх ніхто так і не звільнив. Чому замість того, щоб підтримати малий бізнес, Уряд став на захист олігархів і надав можливість офіційно працювати бізнес-гігантам? Дивіться у розслідуванні Алли Легези.

https://www.youtube.com/watch?v=epAPKR4Bi1A&feature=youtu.be

Саме дозволом, підписаним Прем’єром, сьогодні прикривається керівництво «Епіцентру». Коли десятки тисяч звичайних підприємців вимушено закрилися на карантин, будівельно-господарські гіпермаркети прирівняли себе до аптек та продуктових магазинів.

Як на власні очі пересвідчилися репортери «СтопКору» в Харкові, в «Епіцентрі» дійсно продають продукти – макаронні вироби та борошно. Але не тільки їх.

 В ''Епіцентрі'' встановили ''острівці'' з продуктами, однак люди купують не їх Фото: СтопКор

«Бачимо, що продають не лише речі першої потреби, а й побутові матеріали, будматеріали», — коментує правозахисник ГО «Стоп корупції» Олександр Золотнюк, який відвідав один із гіпермаркетів у столиці.

Ба більше, до активістів підійшли небайдужі місцеві жителі та поскаржилися, що «Епіцентр» банально наживається на людях під час карантину. Адже звичайну упаковку захисних масок на 50 штук тут продають… за 850 грн.

Другие новости