ПоддержатьУкраїнська

Українці платитимуть більше за газ

StopCor
StopCor

StopCor

Українці платитимуть більше за газ

Газопостачальні компанії в Україні пропонують населенню купувати газ у жовтні за ціною від 4,7 до 6,8 гривні за 1 куб. м. Вартість відрізняється залежно від регіону і постачальника. Це означає, що мінімальна ціна газу стала на 7,1% вищою, ніж місяцем раніше, а максимальна зменшилася на 2%.

 Фото: volynnews

Про це свідчать дані консультаційного центру для населення "Газ. Правда", створеного "Нафтогазом України" спільно з активістами, передає "Сьогодні".

У вересні кубометр газу у газзбутів коштував 5,49 гривні, а в серпні – 4,49 гривні.

Як відомо, в умовах відкритого ринку газу газопостачальні компанії повинні оприлюднювати ціну за п'ять днів до початку місяця поставки. І так кожен місяць у разі, якщо ціна на наступний місяць буде відрізнятися від попереднього.

Нагадаємо, газзбут "Нафтогазу України" цього разу не став підвищувати ціну палива. У жовтні буде діяти місячний тариф 4,7 гривні за кубометр. В рамках пакету "Річний" ціна становить 5,24 гривні за кубометр. Ціни вказані без тарифу за транспортування.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, сьогодні останній день, коли в Україні можна розплатитися старими банкнотами і монетами по 25 копійок.

Другие новости