ПоддержатьУкраїнська

В Мінінфраструктури пообіцяли «вивчити питання» неефективного очільника УДП Хомякова (відео)

StopCor
StopCor

StopCor

В Мінінфраструктури пообіцяли «вивчити питання» неефективного очільника УДП Хомякова (відео)

Інформацію про сумнівні призначення та методи управління очільника Українського Дунайського пароплавства Олексія Хомякова ретельно вивчать та передадуть безпосередньо міністру інфраструктури Владиславу Криклію.

https://www.facebook.com/stopcor.ua/videos/1175523016121086/?epa=SEARCH_BOX

«Що стосується керівника ― це питання вивчається. Я обов’язково передам вашу позицію міністру та розгляну відповідно до законодавства всі звернення. Також зареєструємо», ― сказав сьогодні мітингувальникам гендиректор Директорату морського та річкового транспорту Ярослав Ілясевич.

Зазначимо, 19 травня до Міністерства інфраструктури прийшли представники низки громадських організацій та українських підприємств. Люди вимагали звернути увагу на проблеми підпорядкованих відомству установ. Зокрема, йшлося про Українське Дунайське пароплавство з його «неефективним очільником Олексієм Хомяковим».

 Під Мінінфраструктури від ранку тривають протести Фото: СтопКор

«Ми знаємо, що пан Хомяков — людина недобросовісна, яка взагалі не знає, що таке кораблі та як керувати компанією, яка здійснює корабельні перевезення морем та річками України. Сьогодні пан Хомяков свідомо знищує підприємство та робить усе, щоб не допустити його розвитку, вкладень та ремонтів», — наголосили мітингувальники.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, співробітники підприємства розповіли, що офшорна фірма заступника голови Дунайського пароплавства (Андрій Кравцов) завинила державі п’ять мільйонів.

Другие новости