ПоддержатьУкраїнська

В Одесі викрили "конверт", організований громадянкою Росії

StopCor
StopCor

StopCor

В Одесі викрили 'конверт', організований громадянкою Росії

Співробітники Служби безпеки України припинили в Одесі діяльність конвертаційного центру, організованого громадянкою РФ.

Новину повідомляють у прес-службі СБ України.

Правоохоронці встановили, що конверт діяв під виглядом легальної комерційної структури. Клієнтами конвертцентру була низка компаній з різних галузей економіки. Організатори надавали замовникам послуги з переведення коштів у готівку через проведення безтоварних фінансових операцій. Для цього вони використовували декілька фіктивних фірм.

Щомісячний обіг конвертаційного центру становив понад десять мільйонів гривень. За попередніми оцінками, збитки державного бюджету у вигляді недоотриманих податків - декілька десятків мільйонів. У рамках відкритого кримінального провадження, співробітники спецслужби затримали організаторку нелегального бізнесу поруч з одним з одеських банківських відділень після зняття майже чотирьохсот тисяч гривень.

Під час обшуків в офісних приміщеннях конвертаційного центру, автомобілях та місцями проживання організаторів оперативники СБ України вилучили печатки фіктивних підприємств та фінансово-господарську документацію, яка доводить проведення оборудок.

Накладено арешт на рахунки всіх підконтрольних конвертцентру комерційних структур. Триває досудове розслідування.

Другие новости