ПоддержатьУкраїнська

В Україні можуть заборонити іноземний секонд-хенд: подробиці

StopCor
StopCor

StopCor

В Україні можуть заборонити іноземний секонд-хенд: подробиці

Ввезення секонд-хенду в Україну хочуть заборонити. Про це заявив міністр соцполітики України Олег Коваль під час брифінгу.

Міністр уточнив, що нормативні документи, що регулюють дане питання, готуються Міністерством спільно з Державною митною службою.

Олег Коваль заявив, що в Україну можна буде ввозити спеціальну форму для вогнеборців високої якості, обладнання для водолазів та інші подібні речі. Ввезення секонд-хенду буде регулюватися на державному рівні.

Державні підприємства зобов’яжуть подавати до Міністерства соцполітики листи про отримання гуманітарної допомоги у зазначеній кількості з подальшим взяттям отриманих речей на баланс. Якщо під час перевірки буде встановлено, що секонд-хенд не проведений по бухгалтерії, то держслужбовці понесуть за це покарання, передає "Segodnya.ua".

Міністр зазначив, що в Україні часто під виглядом гуманітарної допомоги ввозяться речі для подальшої реалізації без сплати митних платежів і таким чином кожного тижня держава втрачає близько 2 млн. доларів через несплату митних платежів при ввезенні секонд-хенду. Річні втрати бюджету становлять близько 3 млрд. доларів.

Другие новости