ПоддержатьУкраїнська

Відома антикорупційна організація заявила про запуск всеукраїнської мережі викривачів корупції – подробиці

StopCor
StopCor

StopCor

Відома антикорупційна організація заявила про запуск всеукраїнської мережі викривачів корупції – подробиці

Повідомте нам, якщо вам стали відомі факти корупції або зловживання владою, а ми подбаємо про вашу конфіденційність, безпеку і докладемо зусиль до притягнення корупціонерів до відповідальності!

 ГО ''Стоп корупції'' оголошує про пошук викривачів

Зателефонуйте за номером (044) 578 0004.

Ми дбаємо про безпеку та захист персональних даних викривачів корупції, тому ми створили умови для збереження вашої приватності. На ваш телефонний дзвінок відповість спеціальна співробітниця «Стоп корупції», яка прийме інформацію і з’єднає вас з компетентною особою, яка проаналізує і перевірить інформацію.

Достовірність інформації

Інформація, яку передають викривачі щодо корупційних вчинків, має бути переконливою та бажано підтвердженою документально. Іноді отримати документи буває досить складно. Але треба взяти до уваги, що документальні підтвердження – це потужний засіб проти дискредитації тих людей, які протидіють корупції.

Результати

У випадку, якщо факти у повідомленні викривача знайшли підтвердження, наша організація може:

1. Звернутись до правоохоронних органів з вимогою вжити належні заходи. Надалі розгляд справи у правоохоронних органах тримається на контролі нашої організації до моменту позитивного розв'язання справи.

2. Провести журналістське розслідування і опублікувати його результати у ЗМІ.

Викривач, який надіслав інформацію, що стала підставою для реагування нашої організації, отримає від нас повідомлення про вжиті заходи.

Всеукраїнська мережа викривачів «Стоп корупції»

Якщо людина, яка повідомила про факт корупції, бажає надалі допомагати нашій організації, але при цьому не розголошувати публічно свої персональні дані, вона може долучитись до Всеукраїнської мережі викривачів корупції «Стоп корупції». Ця людина може надавати консультації як експерт у певній галузі, коментувати або повідомляти про місцеві події, що відбуваються в регіоні проживання. Член мережі викривачів взаємодіє з керівництвом «Стоп корупції» та спеціально уповноваженими особами організації, а його персональні дані зберігаються із дотриманням необхідних заходів безпеки.

Права викривача

Пам’ятайте про ваші права! Права викривача корупції захищені законодавством України, зокрема, Законом України «Про запобігання корупції». Особа, яка повідомляє про зловживання або корупційні злочини, може залишись анонімною або надати свою особисту інформацію. Наша організація у визначених законом рамках зберігатиме анонімність і конфіденційність викривача. Відповідно до статті 53 Закону України «Про запобігання корупції» заборонено розкривати інформацію про особу викривача, його близьких осіб або інші дані, які можуть ідентифікувати особу викривача, його близьких осіб, третім особам, які не залучаються до розгляду, перевірки та/або розслідування повідомлених ним фактів, а також особам, дій або бездіяльності яких стосуються повідомлені нею факти, крім випадків, установлених законом. За незаконне розкриття відомостей про викривача настає відповідальність, передбачена законом.

Другие новости