ПоддержатьУкраїнська

«Виконуйте свої обов’язки!», – поліціянтка жорстко звернулась до очільника Славського (відео)

StopCor
StopCor

StopCor

«Виконуйте свої обов’язки!», – поліціянтка жорстко звернулась до очільника Славського (відео)

Земельне свавілля на Прикарпатті дістало навіть правоохоронців: патрульні поліціянти змушені були особисто телефонувати голові Славської сільради, якого звинувачують у незаконному виділенні земель курорту компанії «Галнафтогаз». До речі, пан Бега якраз пішов у незаплановану відпустку. З’ясовувала подробиці Наталія Дігтяр.

https://www.youtube.com/watch?v=THoiJOlkf1c

Зауважимо, що йдеться про сотні гектарів карпатської землі, яку відібрали у справжніх власників і переписали на невідомих. Тож після невдалої спроби владнати земельний конфлікт люди влаштували акцію протесту і перегородили міжнародну трасу Київ-Чоп.

 Селяни перекрили міжнародну трасу на знак протесту Фото: СтопКор

Останньою краплиною стало те, що коли жителі села прийшли на заплановану сесію сільради, аби отримати обіцяні відповіді щодо розподілу коштовних ділянок, виявилося, що засідання перенесли – без пояснення причин.

Блокування траси тривало понад десять годин. На місце інциденту прибули правоохоронці.

Лейтенант патрульної поліції у Львівській області Надія Кераліус особисто зателефонувала сільському голові, аби той вгамував людей: «У вас тут у селі неадекватна ситуація, чому ви не вийдете до народу, не поспілкуєтеся з людьми? Тут перекрита дорога. Ви розумієте, люди обурені! Прошу пана! Вас народ вибрав, правильно? Ви їхній обранець, так виконуйте законно свої обов’язки!».

 Поліціянтка змушена була зателефонувати сільському голові та жорстко з ним поспілкуватись Фото: СтопКор

Однак у пана Беги – власні плани. За словами правоохоронців, він просто кинув слухавку, заявив, що його це все не цікавить, та порадив їхати за ним… аж до Ужгорода.

Другие новости