ПоддержатьУкраїнська

Злочинний Поділ: протистояння між активістами і піщаними браконьєрами триває

StopCor
StopCor

StopCor

Злочинний Поділ: протистояння між активістами і піщаними браконьєрами триває

Напад на медійників, підпал техніки, стрілянина та інші атрибути "буремних 90-х" – в історичному серці Києва, на Подолі, тривають справжні бої довкола ділянки, де розгорнувся піщаний бізнес. Чому незаконна діяльність триває попри рішення суду і до яких кроків здатні вдатись так звані "підприємці"? Дивіться у розслідуванні Артема Поліковського.

https://www.youtube.com/watch?v=yzQaBEB7cgQ

Ця історія починалась близько місяця тому, коли активісти виявили роботу підприємства, діяльність якого суд визнав незаконною, а майно мали конфіскувати.

Тоді небайдужі звернулися до поліції з відповідною заявою про протиправні дії. Але, як стверджують активісти, правоохоронці не поспішали реагувати. А за кілька днів поблизу баржі з піском розпочалася справжня гангстерська війна.

На Подолі зафіксували точку незаконного піщаного бізнесу

"10 числа за цією адресою приїхали невідомі люди, приблизно 7 машин, та напали на активістів, вони були озброєні, в балаклавах, зі зброєю, дубинки, ножі, в деяких була, на нашу думку, травматична зброя", – розповідає активіст Родіон Карнаухов.

Внаслідок нападу ушкодження отримало четверо осіб, в одного з активістів діагностовано перелом щелепи в трьох місцях, згодом він був прооперований.

Під час такого нападу постраждали й наші колеги. Журналіст Дмитро став не тільки свідком беззаконня, а й жертвою псевдоохоронців.

"Я приїхав за редакційним завданням за адресою Електриків, 6 у Подільському районі, де мені необхідно було взяти коментар, зняти активістів, акцію, що відбувається. О 7-й годині вечора стався напад на активістів і на мене з нанесенням мені ушкоджень середньої тяжкості", – згадує репортер.

Другие новости