ПоддержатьУкраїнська

Адвокат Богдан Хмельницький щодо повернення судів до електронного документообігу

StopCor
StopCor

StopCor

Адвокат Богдан Хмельницький щодо повернення судів до електронного документообігу

Державна судова адміністрація України опублікувала наказ від 20 серпня 2019 року №814 Про затвердження Інструкції з діловодства в місцевих та апеляційних судах України.

 Фото: sud.ua

Інструкція набирає чинності через 10 днів з дня видання наказу, повідомляє портал “Судова влада”.

Як повідомляють представники судових інстанцій, з нової редакції інструкції виключені раніше внесені туди поправки стосовно переходу судів на електронний документообіг.

ДСА повідомила судам, що Єдина судова інформаційно-телекомунікаційна система (ЄСІТС) найближчим часом не запрацює, тож суди повертаються до паперового документообігу. Про це написав у своєму Facebook суддя Окружного адмінсуду Києва Руслан Арсірій.

Правозахисник Богдан Хмельницький вважає, що над впровадженням “електронного суду” в Україні не просто погано попрацювали, а свідомо саботували багато необхідних пунктів переважно у матеріально-технічній сфері, і найближчим часом варто чекати інших ознак того, що в нас намагаються надовго “поховати” електронний документообіг.

“Це не є наше звичне українське нехлюйство. Це свідоме сплановане вбивство довгої, дорогої, громіздкої і справді корисної реформи”, - переконує він.

Нагадаємо, публікація, яка анонсувала початок роботи ЄСІТС, з'явилася у газеті “Голос України” 1 грудня 2018 року. Запуск системи планувався 1 березня 2019 року.

Другие новости