ПоддержатьУкраїнська

Amazon заплатить штраф через Крим

StopCor
StopCor

StopCor

Amazon заплатить штраф через Крим

Мінфін Сполучених Штатів Америки оштрафував Amazon за продаж товарів до Криму. Планувалося, що компанія заплатить мільйон доларів, але штраф знизили.

 Фото: brandinside.asia

Американська компанія Amazon заплатить штраф за порушення санкцій США, введених проти Росії через анексію Криму. Amazon протягом семи років продавала товари в Крим, незважаючи на заборону американського уряду. Про штраф стало відомо з документів американського держказначейства. Там, зокрема, зазначається, що протягом 2011-2018 років Amazon надавала товари і послуги жителям Криму, Ірану і Сирії, хоча щодо цих країн США ввели санкції. Також Amazon обслуговувала клієнтів, які фігурують в санкційних списках або працюють в дипмісіях Ірану, Північної Кореї та Куби. Amazon провела сотні транзакцій в обхід санкцій на загальну суму близько $269 000.

Повідомляється, що транзакції стали можливі через некоректну роботу автоматичної скринінгової системи Amazon, яка перевіряє транзакції на правову відповідність. Наприклад, в полі "адреса" вказувалася неправильна назва регіону - "Yalta, Krimea" замість "Yalta, Crimea". Спочатку планувалося, що компанія заплатить штраф понад мільйон доларів, але оскільки Amazon добровільно повідомила про порушення, Мінфін США знизив суму штрафу, передає "ASPI".

Amazon - американська компанія, найбільша в світі на ринках платформ електронної комерції. Оборот - 247,11 мільярдів доларів. Засновник і власник - мільярдер Джефф Безос.

Раніше повідомлялося, що Рада безпеки країн Євросоюзу продовжила економічні санкції щодо Росії ще на півроку. Таким чином, згідно з останнім рішенням Радбезу, санкції продовжені до 31 січня 2021 року.

Другие новости