ПоддержатьУкраїнська

Байден перемагає Трампа в ключовій для перемоги у виборах Пенсільванії

StopCor
StopCor

StopCor

Байден перемагає Трампа в ключовій для перемоги у виборах Пенсільванії

"CNN" та "Fox News" повідомляють, що у Пенсильванії Байден на 5600 голосів випередив Трампа. За даними соціологічної служби "Edison Research", після підрахунку 95 відсотків голосів Байден має 49,4 відсотка і випереджає Трампа, у якого зараз 49,3 відсотка. Перемога в цьому штаті приносить 20 голосів виборників.

 Фото: REUTERS

Влада штату Пенсильванія повідомила про значне просування вперед щодо підрахунку голосів. Згідно з оприлюдненими на цей час даними, кількість наразі непорахованих бюлетенів скоротилася приблизно наполовину - до 160 тисяч. Після підрахунку близько 95 відсотків бюлетенів лідирує чинний президент - кандидат від Республіканської партії - Дональд Трамп з 49,5 відсотка. Його суперник-демократ Джозеф Байден набирає 49,2 відсотка. В абсолютних цифрах розрив між Трампом і Байденом скоротився до 18 050 голосів.

Як зазначає інформагенція "dpa", серед поки що непорахованих бюлетенів є понад 94 тисячі голосів з міст Філадельфія та Пітсбург, де традиційно сильні позиції демократів. Влада штату запевняє, що підрахунок голосів можуть завершити ще до кінця дня. Причиною затримок з підрахунком місцеві чиновники називають значне число голосів, надісланих поштою, передає "DW".

Кандидат Джо Байден почав випереджати Дональда Трампа у підрахунку голосів у штаті Джорджія. Станом на ранок п'ятниці відрив становив лише 917 голосів, повідомляли інформаційне агентство AP та компанія "Edison Research".

Підрахунок голосів триває у кількох штатах, де результат поки що неможливо передбачити наперед. Це, зокрема, Джорджія, Пенсильванія, Північна Кароліна, Невада й Аризона. У двох з них - Неваді та Аризоні - також поки що лідирує Байден.

Перемога у будь-яких двох штатах означатиме для Байдена і перемогу на виборах. А у разі першості в Пенсильванії, що дає переможцю одразу 20 голосів виборників, колишньому віцепрезиденту США буде достатньо й лише цього штату.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, уродженка України перемогла на виборах до Палати представників Конгресу США.

Другие новости