ПоддержатьУкраїнська

"Безпека на Донбасі без контролю над кордоном – це здача інтересів України та шлях до втрати суверенітету", – Вакарчук

StopCor
StopCor

StopCor

'Безпека на Донбасі без контролю над кордоном – це здача інтересів України та шлях до втрати суверенітету', – Вакарчук

Народний депутат Святослав Вакарчук під час свого виступу з трибуни Верховної Ради заявив про занепокоєння різністю поглядів владної більшості, яка визначає позицію щодо зовнішніх питань. 

''Безпека на Донбасі без контролю над кордоном – це здача інтересів України та шлях до втрати суверенітету'', – Вакарчук

Новину повідомляє "Українська правда".

Таку заяву лідер "Голосу" зробив у зв'язку з "формулою Штайнмаєра", застосування якої на окупованих територіях Донецької та Луганської областей зараз активно обговорюється. Вакарчук наголосив:

"Позавчора відбулося спільне засідання двох комітетів – закордонних справ та євроінтеграції, на якому міністр закордонних справ заявив, що він персонально дав згоду на погодження так званої "формули Штайнмаєра"… Ця тривожна заява була спростована одним з очільників фракції "Слуга народу", який сказав, що міністр закордонних справ щось наплутав, такого не було. Мене і нашу фракцію непокоїть така різність поглядів у людей, які сьогодні визначають владну позицію щодо міжнародних питань".

Разом з тим, він підкреслив, що "формула Штайнмаєра" є вільним трактуванням Мінських домовленостей. Вона жодним чином не конкретизує, як саме досягти безпеки для проведення виборів на непідконтрольних територіях. Вакарчук додав, що у разі організації безпеки без отримання Україною контролю над кордоном це буде здачею державних інтересів та шляхом до втрати суверенітету України.

Другие новости