ПоддержатьУкраїнська

"Бойовики не хочуть відводити війська", – секретар РНБО

StopCor
StopCor

StopCor

'Бойовики не хочуть відводити війська', – секретар РНБО

Бойовики підконтрольних Росії збройних формувань на Донбасі не хочуть відступати від зайнятих позицій на ділянках розведення військ, про яке було домовлено під час зустрічі президентів у "нормандському форматі". 

"Аргументи суто військові. Кожна сторона має бажання тримати свої позиції. Ми виходимо більше з гуманітарних питань… А та сторона дивиться на все це з боку військового процесу і для них це є принципові речі", заявив секретар РНБО Олексій Данілов телеканалу Україна 24.

Данілов розказав, що бойовики не хочуть відводити війська біля Станиці Луганської та Новоселівки-2, де війська треба розвести для створення гуманітарних коридорів, щоб громадяни могли вільно пересуватися.

Під час зустрічі президентів "нормандської четвірки" 9 грудня 2019 року було погоджено, що на  Донбасі має відбутися розведення військ ще на трьох ділянках.

Українська сторона в ТКГ запропонувала здійснити розведення в районі залізничного мосту в Станиці Луганській, поблизу Авдіївки, Новоселівки Другої та біля КПВВ "Гнутове".

Другие новости