ПоддержатьУкраїнська

Данілов: В РНБО представлять звіт про аудит резиденцій в Конча-Заспі та Пущі-Водиці

StopCor
StopCor

StopCor

Данілов: В РНБО представлять звіт про аудит резиденцій в Конча-Заспі та Пущі-Водиці

Рада національної безпеки та оборони продовжує робити аудит державних земель, дач та резиденцій на заповідних територіях Пуща-Водиці та Конча-Заспи. Про це в ефірі ток-шоу "Свобода слова Савіка Шустера" повідомив секретар РНБО Олексій Данілов, додаючи, що звіт щодо цього буде представлено на найближчому засіданні, передає "ZN.UA".

 Фото: ua-times.com

"Там є певний рух, деякі люди починають рухати процес, пакувати валізи. Я можу сказати, що президент наполягає, щоб на найближчих засіданнях РНБО був звіт з цього питання. У нас є чітке розуміння, що за будь-яке рішення, яке приймається на РНБО, обов'язково через певний проміжок часу мають відзвітувати", - заявив він.

Також вже скоро Радбез відзвітує про ситуації навколо "злодіїв в законі" та контрабандистів.

Нагадаємо, РНБО під час засідання 14 травня підняла питання заповідних територій та державних дач та резиденцій в Конча-Заспі та Пуща-Водиця. За словами президента Володимира Зеленського, після приходу до влади Петра Порошенка ними "за дуже символічну плату почала користуватися низка незрозумілих осіб". Йдеться про 400 га заповідної землі та понад 100 державних будівель і дач.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, з України хотіли вивезти скіфські золоті прикраси.

Другие новости